Atribuită
Cumpărare directă
• Instalarea a doua ansamble de centrale fizice in cele doua corpuri de cladire (A&B) cu doua PBX-uri One Look Networking Panasonic • Cele doua ansamble vor avea alocat cate un flux ISDN PRA 30 canale(30 canale in cladirea A + 30 canale in cladirea B) pentru comunicatia cu exteriorul – 4000 minute nationale si international + 1500 minute catre retele fixe nationale. Fluxurile vor functiona in regim redundant. • Pentru acoperirea nevoilor de comunicatie interne se propune instalarea a 30 terminale digitale ( KX-DT521X ) 2 terminale digitale cu extensii de secretariat ( KX-DT543X ) si 291 terminale analogice ( KX-TS500 ); • SLA Premium cu interventie prioritara pentru rezolvarea eventualelor deranjamente; • Garantie pachet PBX 24 luni Cost lunar = 1985 Euro fara tva, reprezentand 9.357,69 lei fara tva/luna. Echivalenta s-a facut la cursul BNR de 4,7142 lei, valabil in 22.01.2019, data semnarii contractului. Termen de plata de 45 de zile.
- Număr anunț
- DA27198725
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64211000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.788 RON
- Valoare atribuită
- 46.788 RON
- Data publicării
- 05.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.