Atribuită
Cumpărare directă
50 utilizatori cu urmatoarele beneficii : · NELIMITAT retele fixe/mobile nationale · NELIMITAT SMS national · 6 GB trafic mobil national cu trecere in 3G dupa consumare, fara posibilitatea de a face cost suplimentar · Resurse exclusiv nationale – fara acces roaming Buget 5750 Euro(fara TVA) – Terminal recomandat Samsung J4 Plus – 50 unitati subventionate integral in baza bugetului acordat. Cost lunar = 400 Euro fara tva, reprezentand 1885,68 lei fara tva/luna. Echivalenta s-a facut la cursul BNR de 4,7142lei, valabil in 22.01.2019, data semnarii contractului. Termen de plata de 45 de zile
- Număr anunț
- DA27198750
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.428 RON
- Valoare atribuită
- 9.428 RON
- Data publicării
- 05.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.