Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania pune la dispozitia beneficiarului: Servicii internet: 1*90 up to 100 Mbps + 100 Mbps National. Valoarea abonamentului lunar = 50 euro fara tva/luna, reprezentand 247,04 lei fara tva/luna. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9409 lei

Număr anunț
DA27285887
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.929 RON
Valoare atribuită
5.929 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.929 RON

din 5.929 RON estimat