Atribuită Cumpărare directă

-asigura beneficiarului urmatoarele servicii : IST Transport EOMPLS 50 Mbps IST Transport EOMPLS 50 Mbps Telefix Nelimitat 50 25 upto 50 Mbps + upto 100 Mbps Router TP-LINK Telefix Nelimitat 50 Hosting 10 GB IST Transport EOMPLS 50 Mbps Business TV optim HD IST Transport EOMPLS 50 Mbps IST Transport EOMPLS 50 Mbps IST Transport EOMPLS 50 Mbps Transport EOMPLS 10 Mbps Costul total lunar al serviciilor este de 1260 RON fara TVA; -asigura beneficiarului servicii Business Data Security Solution. Costul total lunar al serviciilor este de 450 lei fara TVA

Număr anunț
DA27201906
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.840 RON
Valoare atribuită
6.840 RON
Data publicării
05.01.2021 00:00
Data finalizării
06.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.840 RON

din 6.840 RON estimat