Atribuită Cumpărare directă

Servicii de telefonie mobila 18 Abonamente voce mobila RED Active UE – SIM ONLY. Valoare lunara = 876,78 LEI fara tva/ luna. Curs de Referinta BNR la data de 05.01.2020: 1 EUR = 4.8710 LEI.

Număr anunț
DA27203558
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.521 RON
Valoare atribuită
10.521 RON
Data publicării
06.01.2021 00:00
Data finalizării
06.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.521 RON

din 10.521 RON estimat