Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner HP 415A black W2030A pt. HP LJ M454, M479; cap. 2.4k pag OEM:W2030A; Cartus toner HP 415A magenta W2033A pt, HP LJ M454, M479; cap, 2,1k pag OEM:W2033A; Cartus toner HP 415A yellow W2032A pt, HP LJ M454, M479; cap, 2,1k pag OEM:W2032A; Cartus toner HP 415A cyan W2031A pt, HP LJ M454, M479; cap, 2,1k pag OEM:W2031A. Cartuse originale pentru HP LJ MFP M479FDW. Incheierea prezentei accesari reprezinta comanda ferma a autoritatii contractante.
- Număr anunț
- DA27248095
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.566 RON
- Valoare atribuită
- 1.566 RON
- Data publicării
- 18.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.