Atribuită Cumpărare directă

Oferta valabila pentru un numar de max 120 echipamente - Revizii lunare :aspirare interior echipamente,curatare role preluare hartie,verificarea si curatarea senzorilor optici,curatare ansamblu transport hartie,curatat ecran de expunere(copiatoare,scannere) - Examinarea componentelor electronice - Gresari periodice a ansamblelor si subansamblelor - Constatarea defectelor si a cauzelor acestora - Depanarea si repararea pieselor ce permit acest lucru - Manopera pentru inlocuirea pieselor si consumabilelor la termenele recomandate de producator - Testare echipamente ( verificarea functionalitatii in parametri recomandati de producator) Toate interventiile asupra echipamentelor se vor consemna intr-o fisa de service. Timpul de raspuns este de maxim 24 ore de la solicitarea beneficiarului.

Număr anunț
DA27234254
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL BUCURESTI (CUI 16772104)
Furnizor / câștigător
COSMIC PRINTER EXPERT SRL (CUI 20649429)
Cod CPV
50323100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.800 RON
Valoare atribuită
19.800 RON
Data publicării
14.01.2021 00:00
Data finalizării
15.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.800 RON

din 19.800 RON estimat