Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curatenie de intretinere zilnica cabinete medicle si curatenie generala trimestriala - Servicii de curatenie de intretinere zilnica cabinete medicale si curatenie generala trimestriala, prestate conform normelor in vigoare. Serviciile sunt efectuate de personal specializat.Pretul reprezinta prestarea seviciilor de curatenie de catre o persoana pentru 2ore/zi x 5 zile/saptamana lunar si 2 persoane pentru 8 ore/trimestru la curatenie generala. Autoritatea contractanta va incheia un contract de prestari servicii valabil pana la data de 31.12.2021 - 12 luni * 1.850 lei/luna

Număr anunț
DA27244128
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
STYLE'S CONSTRUCT & CLEANING S.R.L. (CUI 21749337)
Cod CPV
90919200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.200 RON
Valoare atribuită
22.200 RON
Data publicării
18.01.2021 00:00
Data finalizării
20.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.200 RON

din 22.200 RON estimat