Atribuită Cumpărare directă

Achizitie anvelope de iarna 215/65 R16 102H Krisalp HP3 Kleber pentru auto Dacia Duster cu nr de inmatriculare BC10WRZ.

Număr anunț
DA27301929
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Furnizor / câștigător
SCORPION INTERNATIONAL SRL (CUI 14437197)
Cod CPV
34351100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.355 RON
Valoare atribuită
1.355 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
29.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.355 RON

din 1.355 RON estimat