Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner compatibil Canon MF 426/429- 1 buc. , Cartus toner Canon MF 6140 black compatibil- 1 buc., Cartus toner Canon IR2318 black compatibil- 2 buc., Cartus toner HP Laser jet 1020 black compatibil- 2 buc., Cartus toner Xerox 3140 black compatibil- 1 buc., Cartus toner OKI C342 yellow- 1 buc., Cartus toner OKI C342 magenta- 1 buc., Cartus toner OKI C342 cian- 1 buc., Cartus toner OKI C342 black- 1 buc.,
- Număr anunț
- DA27243717
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI CASIMCEA (CUI 4508800)
- Furnizor / câștigător
- PULSAR S.R.L. (CUI 6407144)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 745 RON
- Valoare atribuită
- 745 RON
- Data publicării
- 18.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.