Atribuită Cumpărare directă

SD SURUB AUTOF CAP HEX 4.8 X25 ZG/ZA 7504K SW8 196.49.01/02 SD SAIBA OTEL/CAUCIUC EPDM TIP 4.8X16 ZA 234.03.01

Număr anunț
DA27219628
Autoritate contractantă
PRIMARIA ORASULUI AZUGA (CUI 2843850)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60 RON
Valoare atribuită
60 RON
Data publicării
12.01.2021 00:00
Data finalizării
12.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60 RON

din 60 RON estimat