Atribuită
Cumpărare directă
Placa de baza UPS Tripplite 1500VA Livrarea şi montajul se vor efectua la sediile S.P.C.E.E.P.S. Buzau, CNUPPE si SPCP Vrancea (conf. ctr in vigoare). Produsele vor fi însoţite de factură în original, declaraţie de conformitate/certificat de calitate și certificat de garanție. Receptia se va efectua la sediile mentionate, prin întocmirea unui raport de intervenție semnat de către reprezentanții ambelor părți. Produsele vor fi ambalate corespunzator si vor fi etichetate (denumire, cantitate) in limba romana. Perioada de garanție acordată pentru produsele achiziționate va fi de 3 luni de la data livrării.
- Număr anunț
- DA27253316
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 30237140-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.150 RON
- Valoare atribuită
- 2.150 RON
- Data publicării
- 19.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.