Atribuită Cumpărare directă

Set acumulatori (2 baterii) UPS Tripplite 1500VA. Livrarea şi montajul se vor efectua la sediile S.P.C.E.E.P.S. Buzau, CNUPPE si SPCP Vrancea (conf. ctr in vigoare). Produsele vor fi însoţite de factură în original, declaraţie de conformitate/certificat de calitate și certificat de garanție. Receptia se va efectua la sediile mentionate, prin întocmirea unui raport de intervenție semnat de către reprezentanții ambelor părți. Produsele vor fi ambalate corespunzator si vor fi etichetate (denumire, cantitate) in limba romana. Perioada de garanție acordată pentru produsele achiziționate va fi de 3 luni de la data livrării.

Număr anunț
DA27253374
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
19.01.2021 00:00
Data finalizării
22.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat