Atribuită
Cumpărare directă
Produs original Leica Acumulator NiMH 6 V / 4,2 Ah Timp de încărcare tipic: 2,5 h Capacitate nominală (mAh): 4200 Acest tip de acumulator este potrivit pentru – staţiile totale Leica din seriile TPS 300, 400, 700, 800 şi 1100 – receivere GPS GS50 & GS50+ – receivere GPS500, SR510, SR52O & SR530 ; Transportul pana la Primaria Ceptura , Prahova este inclus in pret.
- Număr anunț
- DA27298964
- Autoritate contractantă
- Comuna Ceptura (Primaria Comunei Ceptura) (CUI 2845222)
- Furnizor / câștigător
- TOPO CAD VEST SRL (CUI 24200987)
- Cod CPV
- 31433000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 880 RON
- Valoare atribuită
- 880 RON
- Data publicării
- 28.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.