Atribuită Cumpărare directă

- Motorină pentru încălzit EURO 5 - centrala termică a Judecătoriei Topliţa, cod CPV 09100000-0 – 3000 lt, Conform descrierii din catalogul electronic Conform ofertei de pret nr.,309/22.01.2021, conform solicitarii de oferta nr.281/20.01.2021

Număr anunț
DA27288803
Autoritate contractantă
Tribunalul Harghita (CUI 4245542)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09134200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.310 RON
Valoare atribuită
11.310 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.310 RON

din 11.310 RON estimat