Atribuită Cumpărare directă

CALOR EXTRA 1 (TIP M)

Număr anunț
DA27258804
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ARAD (CUI 3519836)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.750 RON
Valoare atribuită
19.750 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
22.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.750 RON

din 19.750 RON estimat