Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare piese de schimb si consumabile utilaje: stihl lant 36390000067-1 buc, makita pila rotunda 4.5mm 953003100-1 buc, lampa semn.tract.md.mtz-2 buc, vaselina triax hydron-2 400gr albastra-5 buc, stihl ulei amestec 1l-1 l, anv.215/65 r16 98t fr winter contact s850p-2 buc, pompa apa u650 110.1307.000 import-1 buc, garnitura pompa apa u650-1 buc, pasta silicon garnituri 70-24571-20-1 buc, ventilator u650 imp.-1 buc, triunghi avarie imp.-2 buc, stingator p1-abc pulbere-1 buc, trusa medicala omologata-1 buc.
- Număr anunț
- DA27304266
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALC (CUI 5431683)
- Furnizor / câștigător
- AGROLIV SRL (CUI 6761027)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.641 RON
- Valoare atribuită
- 1.641 RON
- Data publicării
- 28.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.