Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asistenta software, comuna Cabesti: Contabilitate Bugetara - CO; Mijloace Fixe - MF; - Personal/Salarizare - SA; Impozite si Taxe - IT; Asistenta Sociala - AS; Registru Agricol - varianta Web - RA-W; Comercial/Contracte Web - CTR-W pentru o perioada de 12 luni.
- Număr anunț
- DA27231162
- Autoritate contractantă
- COMUNA CABESTI (PRIMARIA COMUNEI CABESTI) (CUI 5518519)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 72600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.000 RON
- Data publicării
- 13.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.