Atribuită Cumpărare directă

servicii lunare de asistenţă şi suport pentru pachetul informatic format din: contabilitate bugetară, mijloace fixe şi personal/ salarizare, pentru perioada ianuarie-decembrie 2021( 12 luni) conform condiţiilor negociate cu ordonatorul de credite ierarhic superior, Inspecţia Muncii

Număr anunț
DA27249120
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BRĂILA (CUI 4584948)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
72600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.640 RON
Valoare atribuită
8.640 RON
Data publicării
18.01.2021 00:00
Data finalizării
19.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.640 RON

din 8.640 RON estimat