Atribuită Cumpărare directă

Referat de necesitate nr. 14/04.01.2021 privind prelungire contract din 2020. Se vor pastra preturile din contractul nr. CPV 58/08.04.2020, precum si aceeasi calitate a produselor contractate.

Număr anunț
DA27201173
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE SF. SPIRIDON (CUI 3127433)
Furnizor / câștigător
SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
Cod CPV
15130000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.112 RON
Valoare atribuită
15.112 RON
Data publicării
05.01.2021 00:00
Data finalizării
05.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.112 RON

din 15.112 RON estimat