Atribuită Cumpărare directă

EVRIKA ULEI FL.SOAR.5L ST 50 1 1043,00 OET.ZAHAR VANILINAT 8G PG 50 20 320,00 OET.BUDINCA GUST CAPSUNI PG 20 5 106,00 OET.BUDINCA GUST CIOCOLAT PG 20 5 119,00 OET.PRAF BUDINCA VANILIE PG 20 5 106,00

Număr anunț
DA27241139
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.694 RON
Valoare atribuită
1.694 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.694 RON

din 1.694 RON estimat