Atribuită Cumpărare directă

SALAM SANDWICH TOAST KG KG 30,860 1 933,52 CARNACIORI AFUMATI KG KG 25,720 1 544,49 CARNE TOCATA PORC KG KG 56,080 1 821,01 ARIPI PUI GASTRO KG KG 83,260 1 852,58 PULPE SUP.CU OS GASTRO KG KG 102,960 1 924,58 FICAT PUI TAVITA KG KG 31,720 1 372,08

Număr anunț
DA27241209
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15130000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.448 RON
Valoare atribuită
4.448 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.448 RON

din 4.448 RON estimat