Atribuită Cumpărare directă

MICI TAVITA KG KG 62,240 1 1037,54 GULAS PULPA VITA KG KG 15,740 1 456,46 CARNE TOCATA PORC KG KG 40,760 1 96,73

Număr anunț
DA27260446
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15119000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.091 RON
Valoare atribuită
2.091 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.091 RON

din 2.091 RON estimat