Atribuită Cumpărare directă

KAIZER KG KG 19,983 1 584,90 CEAFA DEZ.P.FEL.KG TAV KG 46,210 1 980,11 COZONAC CARNE MOZAIC KG KG 26,700 1 501,16 PIEPT DE PUI DEZ.F.P. TAV KG 43,440 1 724,14 PULPE INF.GASTRO KG KG 87,320 1 853,12 FILE P.PUI F.INNER CG.BAX KG 33,280 1 542,46

Număr anunț
DA27279805
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15119000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.187 RON
Valoare atribuită
4.187 RON
Data publicării
25.01.2021 00:00
Data finalizării
26.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.187 RON

din 4.187 RON estimat