Atribuită Cumpărare directă

Maioneza HELLMANN 0.420 ml; Biscuiti MILKA CHOCOMINIS 37,5g; Biscuiti LU PIMS JAFFA VISIN147g; Biscuiti LU PIMS JAFFA ORANG147g; Napolitana MILKA WAFELINI CIOCO.31g;

Număr anunț
DA27212638
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15871273-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.482 RON
Valoare atribuită
2.482 RON
Data publicării
08.01.2021 00:00
Data finalizării
11.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.482 RON

din 2.482 RON estimat