Atribuită
Cumpărare directă
FAIRY DET.VASE LEMON 1300 BU 2 1 21,10 SANO FLOOR S-255 DETERG.P BU 2 1 46,36 PRONTO SP.300ML+DET 750ML BU 1 1 19,39 PRONTO SP.LEMN CL300+DET. BU 1 1 19,39 SANO GREEN ODORIZ.WC 150G BU 5 1 44,15 NUFAR DETARTR.ULTRA750ML CU 3 1 20,43 SANO PURPLE DETERGENT WC BU 5 1 44,15 AIR WICK LAVANDA REZERVA TU 1 1 16,69 GLADE AUTOM.SPRAY REZ.LAV BU 1 1 16,36 GLADE S S LILLY REZERVA 3 BU 1 2 28,46 GLADE S S REL.ZEN REZERVA BU 1 2 28,46 GLADE SENSE SPR.AP.BAMBOO BU 2 1 42,78 AMBULEX MAN.LATEX S 100BU BU 1 1 71,43 TRIM PRIMAVERA SAP.L 4L RE 1 1 29,96 OTI SACI MENAJ 35L 15BUC BU 10 1 23,40 MILDE RELAX H.IG.3STR.32R BU 2 1 82,16 FINE TO.PROS.PLIAT V 1ST BU 4 4 47,36 FRISBI PROSOAPE HARTIE 24 BU 4 1 241,48 XERAMIC ADITIV MOTORINA 2 BU 2 1 47,04 PREVENT AEROS.DEZGH-GR.YA BU 2 1 18,48 ALCOOL ETILIC TEHNIC PET BU 1 1 11,76 TPS LICHID SP.PARBRIZ IAR BU 4 1 57,12 COADA LEMN FILET 1,1M FI= BU 4 1 6,68 TPS REZ.MOP BUMB.XXL 250G SE 1 3 9,54 MANUSI PROT.FLEXI BLACK E BU 43 1 144,05 PRO-X POWER WASH.DET.ACT. BU 1 1 42,01
- Număr anunț
- DA27255726
- Autoritate contractantă
- COMUNA TELIU (CUI 4688710)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.180 RON
- Valoare atribuită
- 1.180 RON
- Data publicării
- 19.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.