Atribuită Cumpărare directă

Data-logger multifunctional portabil DO9847, Delta Ohm - descriere conform oferta acceptata Kit constand din instrument multifunctional, 4 baterii alcaline, geanta de transport, manual de instructiuni Cablu USB pentru conectare la PC Senzor de presiune absoluta, domeniu de masura 0-10 bar, rezolutie 0.01 bar Senzor de presiune absoluta, domeniu de masura 0-50 bar, rezolutie 0.01 bar - 2 buc Modul pentru conectarea senzorilor de presiune la datalogger - 2 buc Sonda de temperatura PT100 cu modul de memorie incorporat, domeniu de masura: -50 ... +2000C, lungime senzor: 70mm, diametru senzor 3mm, cablu 1m Alimentator priza datalogger Certificat etalonare metrologica - 4 buc Termen de garantie: 24 de luni; Termen post-garantie: 10 ani, service (contra cost), piese de schimb, consumabile si upgrade asigurate in Romania.

Număr anunț
DA27267222
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI 10084149)
Furnizor / câștigător
MULTILAB (CUI 15537534)
Cod CPV
38000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.889 RON
Valoare atribuită
8.889 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
22.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.889 RON

din 8.889 RON estimat