Atribuită
Cumpărare directă
APROV. PT. BLAR NEC. 1026/19.01.2021 Records data to SD card in Excel® format SD700 records data to SD card in Excel format. Displays Barometric Pressure in 3 units of measure: hPa, mmHg, and inHg. Triple LCD simultaneously displays Barometric Pressure, Temperature, and Relative Humidity.
- Număr anunț
- DA27265428
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- MULTILAB (CUI 15537534)
- Cod CPV
- 38000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.925 RON
- Valoare atribuită
- 1.925 RON
- Data publicării
- 21.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.