Atribuită Cumpărare directă

Achizitie serviciu de televiziune prin cablu , UM 01836 Otopeni, 8 posturi si pentru UM 01919 Otopeni, 3 posturi pentru 12 luni .

Număr anunț
DA27213372
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
92220000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.772 RON
Valoare atribuită
2.772 RON
Data publicării
08.01.2021 00:00
Data finalizării
11.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.772 RON

din 2.772 RON estimat