Atribuită Cumpărare directă

Achizitie serviciu de televiziune prin cablu pentru, UM 01915 Cristian, UM 01910 Vernesti si UM 01991 Targsoru Nou, pentru 4 luni .

Număr anunț
DA27289105
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
92220000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.048 RON
Valoare atribuită
1.048 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.048 RON

din 1.048 RON estimat