Atribuită Cumpărare directă

Servicii de televiziune prin cablu=152,95 lei fara tva/luna Abonamnet total pe 12 luni=1835,40 lei fara tva

Număr anunț
DA27197516
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL (CUI 427282)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
92230000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.835 RON
Valoare atribuită
1.835 RON
Data publicării
04.01.2021 00:00
Data finalizării
05.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.835 RON

din 1.835 RON estimat