Atribuită Cumpărare directă

Valoare lunara serviciu doar in lei: 512 RON fara TVA -detaliere servicii pe care le vom trece la observatii : 7 conexiuni Internet Acces 300 Mbps PPPoE pt 7 locatii, 7 conexiuni Digi Tel Connect Grup 5 pt 7 locatii, perioada contractuala de 8 luni (pana la 31.12.2020). -numarul de luni ptr care se face achizitia : 4 luni

Număr anunț
DA27246446
Autoritate contractantă
COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR- REGIUNEA SUD MUNTENIA PLOIESTI PRAHOVA (CUI 2843582)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.048 RON
Valoare atribuită
2.048 RON
Data publicării
18.01.2021 00:00
Data finalizării
20.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.048 RON

din 2.048 RON estimat