Atribuită Cumpărare directă

Servicii de telefonie 1*Digi Internet Business 1*Checkpoint SG730 1*US-16-150W 1* Optiune securitate Checkpoint SG730 9*Ubiquiti AC PRO Total lunar 740.5 Lei x 12 luni

Număr anunț
DA27293925
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar al Judetului Brasov (CUI 4384290)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64211000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.881 RON
Valoare atribuită
8.881 RON
Data publicării
27.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.881 RON

din 8.881 RON estimat