Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA: SERVICII DE TELEVIZIUNE PRIN CABLU PENTRU LOCATIA U.M.02052, str. M-5, nr.12, loc. Mamaia-Sat, jud. Constanta pentru perioada 01.01 - 01.02.2021 (2 luni calendaristice) cu valoarea, fara TVA, de 43,70 lei.

Număr anunț
DA27309843
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64228000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44 RON
Valoare atribuită
44 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44 RON

din 44 RON estimat