Atribuită Cumpărare directă

Achizitie conexiune de bucla si router VPN, inclusiv instalare si configurare pentru conectarea unui punct de lucru al DPCLEP Voluntari

Număr anunț
DA27303043
Autoritate contractantă
ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
92220000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.528 RON
Valoare atribuită
6.528 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
29.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.528 RON

din 6.528 RON estimat