Atribuită Cumpărare directă

VPN fix-5 Mbps x 1 pachet VPN fix-1 Mbp x 5 pachete. Total abonament/luna 435 lei +tva Total abonament/4 luni 1740 lei +tva.

Număr anunț
DA27205760
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 4247381)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64227000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.740 RON
Valoare atribuită
1.740 RON
Data publicării
06.01.2021 00:00
Data finalizării
07.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.740 RON

din 1.740 RON estimat