Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE TELECOMUNICATII ELECTRONICE - INTERNET, TELEVIZIUNE PRIN CABLU SI TELEFONIE FIXA TIP TELVERDE PENTRU LUNA FEBRUARIE 2021 (01.02.2021-28.02.2021)

Număr anunț
DA27277456
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.769 RON
Valoare atribuită
1.769 RON
Data publicării
25.01.2021 00:00
Data finalizării
29.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.769 RON

din 1.769 RON estimat