Atribuită
Cumpărare directă
Retea interna in cadrul actiunii "WIFI4EU Promovarea conectivitatii la internet in cadrul comunitatilor locale" in comuna Mihail Kogalniceanu, judetul Constanta - actiunea nr. 1-2018/016823-021156. Se va oferi o garantie de 36 de luni pentru echipamente si orice defectiune va fi remediata fara costuri suplimentare. Pretul include si mentenanta echipamentelor. Pretul include costul echipamentelor hardware, serviciile de instalare și este acoperita de voucher-ul WIFI4EU, in valoare de 15.000 euro. Obiectivele pentru care vor fi instalate aceste echipamente sunt: - Parc Central - 6 echipamente; - Blocurile G si H - 1 echipament; - Parc Primarie - 4 echipamente; - Zona Piateta Curba - 2 echipamente; - Parc Colci - 2 echipamente; - Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu - 3 echipamente; - Scoala Generala Nr. 2 - 2 echipamente; - Scoala Germana - 1 echipament.
- Număr anunț
- DA27307996
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4515328)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 32412110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.387 RON
- Valoare atribuită
- 61.387 RON
- Data publicării
- 29.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.