Atribuită Cumpărare directă

Servicii telecomunicatii conform ofertei transmise. Perioada de derulare a contractului - 11 luni , respectiv pana la 31.12.2021

Număr anunț
DA27284423
Autoritate contractantă
JUDETUL CARAS-SEVERIN (CUI 3227890)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.893 RON
Valoare atribuită
2.893 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.893 RON

din 2.893 RON estimat