Atribuită Cumpărare directă

Servicii de comunicații de tip VPN (Virtual Private Network) - VPN MPLS L3 100 mbps , doua puncte de conectarea, conform caiet de sarcini, pentru 4 luni pe anul 2021, conform ofertei trimise pentru anuntul publicitar cu nr. ADV 1189633

Număr anunț
DA27203588
Autoritate contractantă
Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64227000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.960 RON
Valoare atribuită
1.960 RON
Data publicării
06.01.2021 00:00
Data finalizării
07.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.960 RON

din 1.960 RON estimat