Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de internet 150 Mbps simetric, garantat, UP to 1000 Mbps, prin fibra optica, conform specificatiilor anexate in anuntul ADV1189631 Servicii de televiziune digitala Minim 50 canale analogice - Minim 130 canale digitale, unele si in format HD - 3 receiver-e HD conform specificatiilor anexate in anuntul ADV1189631
- Număr anunț
- DA27203664
- Autoritate contractantă
- Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 883 RON
- Valoare atribuită
- 883 RON
- Data publicării
- 06.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.