Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare Servicii de verificare a documentației tehnice aferente obiectivului de investiţii: Extinderea și dotarea Ambulatoriului Integrat al Spitalului Județean de Urgență Pitești si va cuprinde: - Formularul – Formular de oferta (va fi exprimat in lei faraTVA) +Centralizator de preturi; - Propunere tehnica; -Pentru personalul utlizat in indeplinirea contractului vor fi prezentate documente (certificat, legitimatie, etc) -(conform cu originalul). Documentele se depun la Adresa de e-mail: stefan.gatejanu@cjarges.ro si in original la data semnarii contractului.
- Număr anunț
- DA27307181
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
- Furnizor / câștigător
- SRD REAL COMPANY SRL (CUI 15081690)
- Cod CPV
- 71328000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.023 RON
- Valoare atribuită
- 19.023 RON
- Data publicării
- 29.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.