Atribuită Cumpărare directă

MICHELIN MB50/268 este un compresor profesional, antrenare cu curea, cu doua pistoane, actionat de un motor electric monofazat. Grupul compresor are o constructie robusta, ungere imbunatatita realizata cu un consum scazut de ulei, aripioare de racire a cilindrului si a capacului chiulasei, ventilatie fortata cu debit mare, nivel redus de zgomot. Este echipat cu presostat, protectie termica cu resetare automata, regulator de presiune, manometru, supapa de siguranta, robinet de purjare a condensului, roti si doua manere pentru transport. In partea opusa rotilor butelia este revazuta cu doua picioare de sprijin pentru o mai buna stabilitate Tensiune alimentare: 220 V Volum butelie: 50 l Presiune maxima: 10 bar Transmisie: cu curea Putere (kW): 1.5 kW Putere (CP): 2 CP Debit de aer aspirat: 250 l/min Debit de aer refulat: 200 l/min Ungere: Cu ulei Număr cilindri: 2 Turatie: 1500 rpm Constructie: Orizontala Tip compresor: Cu roti Nivel de zgomot (la 4m): 72 dB Putere acustica (LwA): 95 dB(A) Greutate: 51 kg

Număr anunț
DA27230855
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI 23973046)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI 11430542)
Cod CPV
42123000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.276 RON
Valoare atribuită
1.276 RON
Data publicării
13.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.276 RON

din 1.276 RON estimat