Atribuită Cumpărare directă

Conform referat de necesitate nr.141/22.01.2021Nr crt Produs Buc Pret Unitar fara TVA Pret Unitar cu TVA Pret Moneda Delivery Time Total cu TVA 1 Cablu Imprimanta Usb 2m Black 2 15.00 17.85 35.70 Lei 3 zile 2 Cablu Dvi M - Dvi M 2m Serioux 2 30.00 35.70 71.40 Lei 3 zile 3 Cablu video Serioux, DVI-A tata - VGA tata 1.8 m 2 30.00 35.70 71.40 Lei 3 zile 4 CABLU video GEMBIRD, adaptor HDMI (T) la DVI-D SL (T) 2 30.00 35.70 71.40 Lei 3 zile 5 TP-link AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Router, ARCHER C6 1 155.00 184.45 184.45 Lei 3 zile 6 Dvd-rw Extern Dell Dw316 1 160.00 190.40 190.40 Lei 3 zile Total Lei TVA incl 624.75 Total Lei fara TVA 525.00

Număr anunț
DA27274310
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC " ALEXANDRU MOCIONI" CIACOVA (CUI 4358240)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
525 RON
Valoare atribuită
525 RON
Data publicării
22.01.2021 00:00
Data finalizării
25.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

525 RON

din 525 RON estimat