Atribuită Cumpărare directă

SISTEM DE CALCUL / MONITOR / MULTIFUNCTIONAL 1) Sistem de calcul i5, SSD256, 4/8 gb RAM, tastatura, mouse, unitate optica 2) Monitor 24 3) Multifunctional, monocrom,laser, retea

Număr anunț
DA27240809
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.465 RON
Valoare atribuită
20.465 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.465 RON

din 20.465 RON estimat