Atribuită
Cumpărare directă
ECHIPAMENT IT 1. Monitor/TV Led, HDMI, 108 cm [ garantie 24 luni ]; 2. Microfon Pentru PV, videoconferinte prin platforme de meeting (ex.Zoom); 3. Adaptor laptop viceprimar De la USB la RJ45 (placa retea) ; 4. Alimentator Imprimanta Zebra, pentru listare coduri de bare; 5. Cablu HDMI 10 m; 6 Căști Pentru PC, sedinte platforme meeting (ex.Zoom); 7 Camera web Pentru PC, sedinte platforme meeting (ex.Zoom); 8 Mouse Pentru PC; 9 Placa retea RJ45, pentru PC; 10 Switch Prelungire retea LAN; 11 Hard disk rapid SSD 120 GB; 12 Surse curent ATX pentru PC;
- Număr anunț
- DA27267361
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.970 RON
- Valoare atribuită
- 2.970 RON
- Data publicării
- 21.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.