Atribuită Cumpărare directă

Servicii de verificare si mentenanta a stingatoarelor din dotarea Centrului Militar Zonal Vrancea. Stingator P6-39 BUC Stingator P50-2 BUC Stingator P9-4 BUC Stingator G5-1 BUC Stingator SM9-2 BUC Stingator SM6-3 BUC

Număr anunț
DA27240536
Autoritate contractantă
JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
Furnizor / câștigător
LANCRIS PROD SRL (CUI 5306680)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.190 RON
Valoare atribuită
1.190 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.190 RON

din 1.190 RON estimat