Atribuită
Cumpărare directă
Nr. canale: 96 Grupuri: A, B Arie acoperire: pana la 100m in aer liber Sintetizator tip PLL Jack 3.5mm Nivel output audio: -60 dBV Nivel output casti: 30mW (16 ohm) Arie frecvente: 514 MHz - 596 MHz Sensibilitate: -95 dBm SNR (Signal-to-noise ratio): 70 dB + Delay voce: 12 ms Frecvente de raspuns: 40 Hz - 18 kHz (+/- 3dB) Distorsiune: 0.5% sau mai putin Alimentare: 2 x AA Greutate: 218.7g (fara baterii) Dimensiuni: 170.9 x 63.5 x 30.0 mm
- Număr anunț
- DA27219094
- Autoritate contractantă
- Comuna Mugeni (CUI 4368065)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 32351000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.092 RON
- Valoare atribuită
- 1.092 RON
- Data publicării
- 11.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.