Atribuită Cumpărare directă

Piese de schimb, aferente reparatiei compresorului statie de oxigen. Chit intretinere compresor 8000h(set filtre +ulei) 1815 lei; Set furtune racire ulei 330,15 lei Relee comanda motoare ventilator 180,60 lei Motoare ventilator de racire 260 lei Reductoare de presiune O2 646 lei. Produsele vor fi insotite de declaratie de conformitate precum si avizele si certificarile legale in vigoare. PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA !!!

Număr anunț
DA27263161
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VISEU DE SUS (CUI 3694950)
Furnizor / câștigător
ACANTA IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI 4104284)
Cod CPV
42124000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.232 RON
Valoare atribuită
3.232 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
22.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.232 RON

din 3.232 RON estimat