Atribuită Cumpărare directă

CREMWURSTI CU PIEPT DE PUI ELIT 3PG PACH.=10,50Kg x 16,70lei; SALAM TARANESC ELIT 2BUC PACH.=17,00Kg x 18,40lei; OASE CIORBA AFUMATE PROMO=16,90Kg x 11,10lei; CIOLAN AFUMAT FARA OS ELIT 5KG PACH.=8,00Kg x 20,00lei; CARNATI TARANESTI EXTRA ELIT=8,30Kg x 21,70lei; PARIZER TARANESC CU PORC PROMO=7,50Kg x 16,00lei; CARNATI CABANOS EXTRA ELIT=16,20Kg x 23,00lei; TOBA ELIT=8,00Kg x 16,00lei;

Număr anunț
DA27297312
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICO SOCIAL PECHEA (CUI 16474639)
Furnizor / câștigător
TEROL PROD SRL (CUI 9924137)
Cod CPV
15130000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.636 RON
Valoare atribuită
1.636 RON
Data publicării
27.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.636 RON

din 1.636 RON estimat